Reklama

Battlefield 3: Pierwsze informacje

Po raz kolejny amerykański Game Informer jako pierwszy pokaże światu oczekiwaną przez wszystkich grę - tym razem będzie to Battlefield 3, nowa odsłona marki, która "zrewolucjonizowała granie w sieci na PC".

Podejrzewamy, że i "trójka" - choć wyjdzie również na konsole - będzie wielkim świętem przede wszystkim dla PC-towców, a przekonaliśmy się o tym juz dzisiaj. Dziś bowiem debiutuje pierwszy trailer!

Oprócz tego dysponujemy także okładką Game Informera - poniżej - oraz potwierdzeniem faktu, że stworzenie Battlefielda 3 stało się możliwe dopiero teraz, kiedy DICE udało się przygotować "potężny silnik Frostbite 2", gwarantujący "potężny skok w możliwości niszczenia środowiska".

Warto zwrócić uwagę na hasło, które pojawia się okładce Game Informera - "Uzbrojone w nowy silnik, DICE bierze na cel Call of Duty".

Reklama

To po pierwsze potwierdzenie ambicji EA związanych z przejęciem rynku FPS-ów, a po drugie - czyżby? - zapowiedź kampanii dla jednego gracza w Battlefield 3?

Teaser z gry Battlefield 3:

I jeszcze cytat z oficjalnej strony - opis rozgrywki Battlefielda 3: "W jednej chwili możesz schodzić w dól wzgórza, słuchając hipnotycznego dźwięku strzelaniny odbywającej się gdzieś daleko, lub podziwiając sposób, w jaki światło odbija się od smug dymu ciągnących się za pociskami ziemia powietrze wznoszącymi się nad miastem, do którego za chwilę trafisz. Zaraz potem jesteś na klaustrofobicznej miejskiej ulicy, otoczony, walcząc o życie i rozglądając się we wszystkich ośmiu kierunkach na raz, ze zmysłami wyostrzonymi do maksimum. mając cały czas świadomość tego, że budynek, za którym się chowasz, może być twoim najlepszym przyjacielem, albo największym wrogiem. Witaj w świecie Battlefield 3".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje