Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Battlefield 1943 na Xbox Live

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, posiadacze Xboksów 360 mogą już pobrać z Xbox Live Marketplace grę Battlefield 1943...

...dynamiczną, sieciową strzelaninę FPS, w której bierzemy udział w trzech słynnych operacjach wojskowych na Pacyfiku. Za opisywaną produkcje należy zapłacić 1200 punktów, co wydaje się bardzo rozsądną ceną za solidną porcję rozgrywki czekającą na graczy.

Reklama

Jutro Battlefield 1943 pojawi się do ściągnięcia z PlayStation Store (posiadacze PlayStation 3 będą musieli zapłacić 15 dolarów), zaś na wrzesień zaplanowany jest debiut PeCetowej wersji programu.

W Battlefield 1943 gracze trafią na wyspę Iwo Jima, gdzie odbyła się jedna z bitew decydujących dla losów konfliktu w rejonie Pacyfiku, na atol Wake, zajęty w czasie ataku na Pearl Harbor przez Japończyków, oraz na wyspę Guadalcanal, gdzie Amerykanie dokonali pierwszego udanego desantu w konflikcie z Japończykami. Całość umożliwia rozgrywanie walk na 24 osoby jednocześnie i - podobnie jak seria Battlefield: Bad Company - wykorzystuje silnik Frostbite opracowany przez szwedzkie studio DICE.

Dowiedz się więcej na temat: Xbox | Live

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje