Batman: Arkham City wreszcie na PC

Jedna z najlepszych gier tego roku trafi w najbliższy piątek na pecety. Poza tym w usłudze OnLive pojawiła się wersja demonstracyjna gry.

Początkowo Batman: Arkham City miał się ukazać w wydaniu na PC oraz konsole w tym samym terminie, ale kilka miesięcy temu pecetowcy dowiedzieli się, że będą musieli poczekać na grę nieco dłużej. A dokładnie do 25 listopada, czyli do najbliższego piątku (konsolowcy "śmigają" po Arkham City od początku miesiąca).

Powyższa data premiery dotyczy europejskich sklepów. W Stanach Zjednoczonych gra jest już dostępna, zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Ponadto wydawca udostępnił jej wersję demonstracyjną w usłudze OnLive. Można ją testować bez ograniczeń dotyczących zawartości przez 30 minut.

Reklama

Poza tym Warner Bros. wypuściło DLC dla wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 - Robin Bundle Pack. Dodaje on nowe gadżety i specjalne ruchy dla najlepszego kolegi Batmana, możliwość zabawy nim we wszystkich wyzwaniach rozmieszczonych na mapie gry, a także dwie nowe plansze - Black Mask Hideout oraz Freight Train Escape.

Cena sugerowana pecetowej wersji Batman: Arkham City wynosi 139,90 zł. Dla porównania, za wydania konsolowe trzeba zapłacić po 229,99 zł. Batman: Arkham City to jedna z najlepiej ocenianych gier tego roku. W portalu Metacritic cieszy się ona średnią ocen na poziomie około 95/100.

W naszej recenzji Batman: Arkham City otrzymał maksymalną notę - 10/10. W jej podsumowaniu autor napisał: "Jeśli Batman: Arkham Asylum był grą prawie doskonałą, to jak określić Batman: Arkham City? Jak dla mnie, to absolutny hit, który będzie się bił o miano najlepszej produkcji tego roku. Zawiera wszystko, za co tak mocno pokochaliśmy pierwowzór, a do tego jest od niego jeszcze obszerniejszy, ciekawszy i ładniejszy".

Dlaczego uważamy, że Batman: Arkham City jest jedną z najlepszych gier tego roku?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnLive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy