Batman: Arkham City już ukończone

To nic, że Rocksteady dopiero zapowiedziało tę grę. To nic, że dopiero poznaliśmy pierwsze informacje na jej temat. Produkcja już została zakończona, pozostały ostatnie szlify.

W ostatnich dniach doświadczyliśmy prawdziwej eksplozji informacji na temat sequela Batman: Arkham Asylum. Większość z nich pojawiła się po raz pierwszy, bo do niedawna twórcy o grze nie mówili praktycznie w ogóle. A teraz mówią dużo - jedną z najnowszych wiadomości jest ta, że... Batman: Arkham City zostało już ukończone.

Jak podaje serwis SystemLinks, powołując się na podcast Official PlayStation Magazine, grę w wersji, którą mają obecnie na swoich komputerach panowie z Rocksteady, można przejść od początku do końca. Całość nie jest jeszcze w 100% spójna, ale właśnie trwają prace, które mają na celu finalizację produkcji jako całości. Czyli teraz już z górki...

Reklama

Prace nad Batman: Arkham City przebiegły więc niemal błyskawicznie i data premiery podana niedawno przez Rocksteady nie jest prawdopodobnie ani trochę zagrożona. Dla przypomnienia - nowe przygody Człowieka-Nietoperza mają trafić do sklepów jesienią przyszłego roku, na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ukończenie | city | batman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy