Batman: Arkham City - Catwoman tylko z nową kopią gry

Możliwość pokierowania Catwoman będzie jedną z największych nowości Batman: Arkham City. A przy okazji niezwykłym sposobem na walkę z rynkiem używanych gier.

Warner Bros. poinformowało, że do każdego nowego egzemplarza gry dodawany będzie kod odblokowujący dostęp do misji z Kobietą-Kot.

W pudełku z nowym egzemplarzem Batman: Arkham City gracze znajdą jednorazowy kod VIP Pass. Jego aktywacja pozwoli na rozegranie misji z Catwoman w kampanii dla pojedynczego gracza.

"Wraz z postępami w rozgrywce, gracze posiadający używaną kopię Batman: Arkham City będą mogli uzyskać dostęp misji z Catwoman, jeśli zapłacą 7,99 funtów lub 800 MSP. Rozgrywanie fragmentów z Kobietą-Kot nie jest wymagane do ukończenia gry" - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez przedstawicieli Warner Bros. na łamach serwisu Eurogamer.

Reklama

Jest to dość kontrowersyjny ruch. Podobne tego typu rozwiązania, stosowane m.in. przez EA, nie wpływają bowiem na tryb dla pojedynczego gracza. Wprowadzony przez Electronic Arts Online Pass umożliwia bowiem dostęp do dodatków DLC i multiplayera, nie ograniczając "singla".

Dowiedz się więcej na temat nowego ataku na Sony

CDA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy