Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Assassin´s Creed: Revelations - kolejne DLC w drodze

Nowością w Assassin's Creed: Revelations były misje platformówkowe w Animusie, w których jako Desmond gracze odkrywali wspomnienia bohatera.

Grając w te zadania od razu pomyśleliśmy, że byłby to idealny materiał na ewentualne DLC. I nie myliliśmy się - do sieci wyciekła lista Osiągnięć z tajemniczego dodatku, który może dodać nowe misje tego typu.

Reklama

Serwis X360A opublikował listę nowych Osiągnięć z Assassin's Creed: Revelations, które można zdobyć w tajemniczym, nienazwanym jeszcze dodatku DLC do gry.

Jedno z wyzwań polega na wylądowaniu na bloku po 25 metrowym skoku. Sugeruje to, że rozszerzenie doda nowe misje platformowe, w których akcję obserwować będziemy z perspektywy FPP.

Z drugiej strony, wśród Osiągnięć znajduje się m.in. takie, które polega na wykonaniu skoku wiary lub przebrnięcia przez Styks bez wpadnięcia do wody. Jest to o tyle dziwne, że w zadaniach z Animusa z podstawki nie wykonywało się skoków wiary, nie było też żadnych przedmiotów przypominających obiekty ze świata rzeczywistego - skąd więc, nawet jeżeli mitologiczna, rzeka Styks?

Podejrzewamy, że DLC może być pakietem składającym się z dodatkowych zadań dla Ezio lub Altaira oraz nowego wspomnienia do odkrycia dla Desmonda. Na razie jednak musimy czekać na oficjalne stanowisko Ubisoftu w tej kwestii.

Z kolei w ofercie sklepu GAME pojawiło się specjalne wersja Assassin's Creed: Revelations w postaci edycji Ottoman. Miałoby ono rzekomo zawierać "darmowe DLC". Będzie to najprawdopodobniej zbiorcze wydanie gry, w skład którego wejdzie podstawka i wszystkie wydane dotąd dodatki.

Dowiedz się więcej na temat: w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje