Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Assassin's Creed miał trafić także na PS2 i Xboksa

Do listy gier, które były w planach i miały być super, dołącza Assassin's Creed w wersji na PlayStation 2 i pierwszego Xboksa.

Jonathan Jacques-Belletete z Ubisoftu zdradził, że taki tytuł powstawał, ale ostatecznie firma zdecydowała się go skasować.

Reklama

I według tego, co mówi Belletete, jest czego żałować. Assassin's Creed w wersji na Playstation 2 i Xboksa miał znacznie różnić się od swoich braci, którzy trafili na konsole obecnej generacji i pecety. Jonathan Jacques-Belletete, który obecnie pracuje nad Deus Ex: Human Revolution, nie powiedział, czemu dokładnie projekt został skasowany, ale zdradził za to, że był naprawdę świetny.

To była zupełnie inna historia, w innym środowisku, z innymi przeciwnikami- powiedział Belletete serwisowi 1UP - Możecie mi wierzyć, że całość była naprawdę rewelacyjna

Oczywiście możemy domyślać się, czemu Assassin's Creed nigdy nie trafił na Playstation 2 i Xboksa. Ubisoft najwidoczniej stwierdził, że obie maszynki to już historia i raczej mało dochodowy interes, więc lepiej skupić się na 360, PS3 oraz pecetach. Szkoda, bo skoro gra była tak dobra, to pewnie jakieś grosze i tak by wpadły. A gracze mieliby dodatkową frajdę...

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje