Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Assassin's Creed III: Plan DLC ujawniony

Ubisoft ujawnił swoje plany związane z DLC do Assassin's Creeda III. Choć gra nie trafiła jeszcze do sklepów, potwierdzono już, że pojawi się do niej co najmniej pięć dodatków.

I tutaj niespodzianka - trzy z nich złożą się na nową kampanię "singlową". Poznamy w niej alternatywną wersję historii naszego świata, w której Jerzy Waszyngton zostanie nie prezydentem, a królem Ameryki. Królem-tyranem.

Reklama

Przedstawiciele Ubisoftu ujawnili, że po premierze Assassin's Creed III ukażą się dodatki DLC składające się na kampanię The Tyranny of King Washington, która przedstawi nam historię z gatunku "co by było gdyby".

Kierowany interesem kolonii Jerzy Waszyngton ulega pokusie "nieskończonej mocy" i szybko zaczyna kierować się interesem własnym - mianuje się królem Ameryki. Zapomina o ideałach i rządzi poddanymi żelazną ręką. Connor - a wraz z nim gracz - będzie musiał zdetronizować tyrana.

Na nową kampanię złożą się trzy rozszerzenia do trybu dla pojedynczego gracza. Wszystkie można nabyć w ramach pakietu Season Pass, w którym znajdą się jeszcze dwa multiplayerowe DLC.

Zestaw wyceniony został na 29,99 dolarów lub 2400 MSP, dzięki czemu zaoszczędzimy 25% niż w przypadku gdybyśmy dodatki kupowali osobno.

Dostępny on będzie na PC, X360 oraz PS3. Rozszerzenia zostaną wydane w ciągu pół roku od premiery podstawki i pojawią się też na Wii U, ale na razie szczegóły na ten temat nie są znane.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje