Reklama

Assassin´s Creed 3: O multiplayerze słów kilka

Wczoraj w nocy serwis GameTrailers opublikował film przypominający reklamę Animusa stworzoną przez należącą do templariuszy firmę Abstergo.

Nagranie zostało niestety wyrzucone, ale szybko pojawiło się na YouTube - oglądajcie póki jeszcze można, bo zobaczycie w nim trochę nowych materiałów na temat multiplayera.

Poniższy film jest "reklamą" Animusa stworzoną przez Abstergo - wygląda na to, że firma postanowiła sprzedawać te urządzenia wszystkim chętnym i... oto jest wytłumaczenie dlaczego w Assassin's Creed w ogóle pojawił się multiplayer.

Na filmie zobaczycie nową mapę do multi - akcja rozgrywa się w zimie, a także poznacie szczegóły na temat dwóch trybów rozgrywek dla wielu graczy. Między innymi drużynowy Wolfpack, w którym poluje się na kontrolowane przez AI postacie. Pojawiają się też fragmenty znanych już Manhunt, Capture the Flag i tak dalej.

Reklama

Jako nie-fan Assassin's Creed nie chcę zdradzać więcej, bo mogę zdradzić zbyt dużo i niechcący spoilerować, więc po prostu... zostawiam was z filmem. Dopóki jeszcze można go oglądać:

Jeżeli nie zdążyliście, to: w filmie pojawiła się lista wyzwań, w których można mierzyć się ze znajomymi, w tym np. "pojedź samochodem", "otwórz puszkę", albo "spotkaj Teda". Pojawiła się też sekcja nazwana Story Quest z mapą "zadań do zrobienia w przyszłości", czyli plików bazujących na historii odblokowywanych razem z poziomami doświadczenia (podobne do info historycznego templariuszy z AC: Revelations).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje