Angry Birds za darmo w Google Chrome

Angry Birds możemy już testować także na przeglądarce Google Chrome. Gra jest dostępna za darmo.

Gra na początku ukazała się w wersji na iOS, czyli na takich urządzeniach jak iPhone, iPod Touch i iPad. Szybko zdobyła niezwykłą popularność wśród użytkowników tego systemu.

Jej sukces tkwi w prostocie rozgrywki, która bardzo wciąga. Otóż w Angry Birds wcielamy się w tytułowe Wściekłe Ptaki pragnące zemsty na zielonych świniach, ponieważ te drugie wykradły ptakom jaja.

Mechanika gry polega na wystrzeliwaniu z wielkiej procy ptaków w stronę świń, które często ukrywają się za różnymi przeszkodami. Wymaga to od nas sporo dokładności i przemyślenia tego, gdzie dokładnie uderzyć, aby zabić jak najwięcej świń za pomocą jednego ptaka. Im mniej ptaków zużyjemy w trakcie rundy, tym więcej dostajemy punktów.

Reklama

Obecnie gra ta trafiła w wersji beta na Google Chrome. W przeciwieństwie do tej z iOS, ta na Chrome jest całkowicie darmowa. Wystarczy odwiedzić tę stronę, zalogować się przy użycia danych z konta e-mail na gmail.com i zainstalować przeglądarkową wersję Angry Birds. Gra nie wymaga super szybkiego komputera, także dostępna jest praktycznie dla każdego.

W tej chwili wersja beta boryka się z kilkoma błędami, na przykład nie można ukończyć 20 poziomu gry. Ma to jednak zostać szybko naprawione. Google przewiduje także, że wkrótce pojawią dodatkowe poziomy, jednak za te będzie trzeba już zapłacić.

Jeśli nie graliście jeszcze w Angry Birds to teraz jest doskonała okazja wciągnąć się w wymienioną grę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: google + | Angry Birds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy