Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Andrzej Bartkowiak reżyserem filmu Street Fighter

Nowy film z cyklu Street Fighter zostanie wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka - poinformował przedwczoraj popularny serwis Variety.

Ceniony w Hollywood operator, mający na swoim koncie m.in. takie filmy jak Romeo musi umrzeć czy Doom, został zatrudniony przez firmę Hyde Park Entertainment.

Reklama

Nowy Street Fighter skoncentruje się na perypetiach jednej z wojowniczek występujących w grze, mianowicie Chun-Li (wieść gminna niesie, że rola ta przypadnie Jessice Biel). W chwili obecnej niewiele wiadomo na temat fabuły obrazu - scenariusz napisany przez Justina Marksa owiany jest tajemnicą. Być może więcej dowiemy się na początku przyszłego roku, bo właśnie wtedy pełną parą ruszy produkcja filmu.

Street Fighter doczekał się pierwszej ekranizacji w 1994 roku. Kosztujący 35 milionów dolarów film został chłodno przyjęty przez fanów popularnej bijatyki, co przełożyło się na marny wynik finansowy - obraz nie zdołał zarobić tyle, by zwrócić jego twórcom koszty produkcji. W główną rolę (pułkownika Williama Guile'a) wcielił się belgijski aktor Jean-Claude van Damme.

Dowiedz się więcej na temat: film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje