Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Aliens: Colonial Marines - premiera znowu opóźniona?

Nowa gra z Obcymi została po raz kolejny przesunięta. Nie ukaże się wiosną, a dopiero jesienią. Poinformowało o tym oficjalnie studio Gearbox.

Gracze wyczekujący Aliens: Colonial Marines nie mają łatwego losu. O istnieniu tego projektu dowiedzieli się już kilka lat temu i od tamtej pory niecierpliwą się coraz bardziej w oczekiwaniu na premierę. A ta bywa przesuwana raz za razem. Na początku nowego roku spotkała ich kolejna nieprzyjemna niespodzianka - data wydania gry została zmieniona z wiosny na jesień.

Reklama

Na początku nowa data premiery pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej Aliens: Colonial Marines. Później potwierdzili ją oficjalnie przedstawiciele studia Gearbox oraz firmy SEGA, wydawcy gry.

Chris Faylor z zespołu Gearbox poinformował, że w pracach nad Aliens: Colonial Marines szczególnie ważna jest kreatywność oraz inwencja i twórcy gry nie chcą ich poświęcać na rzecz ustalonego planu działania. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że produkcja zostanie wydana w momencie, gdy jej autorzy będą zadowoleni z tego, co stworzyli. Tym samym nie należy być pewnym, że zobaczymy ją w sklepach jesienią.

O Aliens: Colonial Marines usłyszeliśmy już w 2008 roku. Od tamtej pory już kilkakrotnie czytaliśmy wiadomości o przesunięciu premiery gry. W pewnym momencie twórcy przyznali, że zbytnio pospieszyli się z jej zapowiedzią. Zamiast tego, mogli pracować przez większość czasu w spokoju i nie irytować graczy kolejnymi opóźnieniami.

Gearbox to studio znane z kilku bardzo dobrych gier, takich jak Borderlands, ale również z kompletnych niewypałów. Chyba największym z nich był Duke Nukem Forever, na którego czekaliśmy około trzynastu lat, a który kompletnie zawiódł nasze oczekiwania. Był zdecydowanie jedną z najgorszych gier ubiegłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje