Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Aion od nowego roku za darmo

Wkrótce kolejne MMO dołączy do grona darmowych sieciówek. NCSoft poinformowało, że Aion (który miał swoją premierę we wrześniu 2009 roku) po Nowym Roku przejdzie na model F2P.

Jak poinformowali przedstawiciele NCSoftu, w lutym 2012 roku Aion przejdzie na model Free-2-Play i zarządzaniem grą zajmie się firma Gameforge.

Reklama

Z opublikowanego na oficjalnej stronie gry FAQ wynika, że za darmo gracze otrzymają dostęp do całej zawartości produkcji, łącznie z przyszłymi aktualizacjami, czy klasami postaci.

Mimo to część opcji (takich jak szybsze zdobywanie punktów doświadczenia) ograniczonych będzie do kont typu Veteran. Otrzymają je wszystkie osoby, które choć raz wykupiły abonament w płatnej wersji gry. Co więcej, ten status będzie przyznawany na stałe.

Gracze rozpoczynający zabawę po przejściu na model F2P będą mogli skorzystać z tzw. "złotej paczki" oferującej część udogodnień Veterana. NCSoft zapewnia jednak, że nie wpłynie to na balans rozgrywki i osoby płacące nie będą miały przewagi w zabawie.

Twórcy Aiona obiecują także, że mający wykupiony abonament na kilka kolejnych miesięcy (np. rok), otrzymają zwrot pieniędzy po przejściu na F2P.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje