Reklama

85% fabuły Assassin's Creed zostało już nakreślone

Fabuła cyklu Assassin's Creed miała początkowo zmieścić się w trylogii. Ostatecznie jednak już wydano trzy części gry, a czwarta pojawi się w listopadzie.

W jednym z wywiadów główny scenarzysta przygód asasynów stwierdził, że pomimo tak rozległej historii, jej 85% zostało już nakreślone. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe filmy z multi.

W wywiadzie udzielonym magazynowi Xbox Wolrd Magazine, Darby McDevitt, główny scenarzysta serii Assassin's Creed, zdradził, że prawie cała fabuła serii została już opracowana.

"Mamy nakreślone około - podając szacunkowo - 85% historii Assassin's Creeda, ale nowe rzeczy zawsze się pojawiają. Jeśli scenarzysta wpadnie na nowy, świetny pomysł, który będzie osadzony głęboko w narracji, jest szansa, że coś się zmieni. Ale jak na ten moment wszystko mamy zaplanowane" - mówi Darby McDevitt.

Reklama

"Kompletna historia Altaira była gotowa już od dwóch lat, a przygody Ezio w Revelations powstawały i były planowane, kiedy ekipa rozpoczęła prace nad Brotherhoodem. Od jakiegoś czasu znamy zakończenie historii Ezia - jest tylko kwestia tego, w jaki sposób je pokażemy. Zrobimy to za pomocą gry? Komiksu? Gry na konsole przenośne? A może produkcji na Facebooka?" - dodaje McDevitt.

Przeczytaj także naszą zapowiedź gry Assassin's Creed: Revelations

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje