Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedziano nową grę na Super Nintendo!

Niezależny deweloper Super Fighter Team ogłosił, że pracuje nad nową grą na konsolę Super Nintendo, zatytułowaną Nightmare Busters.

To pierwsza od czternastu lat (!) produkcja na tę platformę w USA. Co więcej, w dniu jej wydania będzie można powiedzieć, że to pierwsza od piętnastu lat gra na SNES-a.

Reklama

Jej premiera jest bowiem planowana dopiero na przyszły rok. Produkcja będzie należała do gatunku tzw. strzelanek na szynach.

Jak podaje oficjalna strona Nightmare Busters, nad grą pracują ludzie, którzy wcześniej stworzyli takie tytuły, jak Mega Drive czy Lynx. Super Fighter Team to studio, które posiada własny sprzęt, niezbędny do wydawania swoich produkcji. Wypuszcza je w ograniczonym nakładzie.

Pracownicy Super Fighter Team zapewniają, że do wydania Nightmare Busters posłużą zupełnie nowe materiały. To oznacza, że w procesie wydawniczym nie zostaną wykorzystane żadne regenerowane kartridże czy opakowania. Wszystko będzie całkiem nowe.

Za Nightmare Busters Amerykanie (lub obywatele innych krajów, którzy zechcą zamówić grę z magazynów w USA) zapłacą niemało, bo 60 dolarów plus przesyłka. To więcej niż za większość tytułów na platformy obecnej generacji.

Ostatnią grą wydaną w Stanach Zjednoczonych na Super Nintendo był Frogger. Jego premiera miała miejsce w 1998 roku, a więc czternaście lat temu.

Gry na PlayStation Vitę robią furorę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje