Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wii U: Data premiery dopiero po targach E3

W trakcie spotkania z inwestorami szefostwo Nintendo potwierdziło, że na tegorocznym E3 mamy poznać konkretne informacje na temat Wii U. Niestety - gracze liczący na szczegóły dotyczące premiery będą musieli obejść się smakiem.

Satoru Iwata, prezes Nintendo, w trakcie spotkania z inwestorami po raz kolejny zapewnił, że Wii U ukaże się w Japonii, Australii, Stanach Zjednoczonych i Europie w czasie sezonu świątecznego. Potwierdził przy tym, że na targach E3 firma zamierza zaprezentować "finalny kształt konsoli oraz porozmawiać o planie wydawniczym" tej platformy.

Reklama

Niestety w czasie konferencji Nintendo nie ujawniona zostanie data premiery i cena Wii U. Iwata obiecał jednak, że - podobnie jak w przypadku poprzednich konsol koncernu - szczegóły te poznamy krótko po targach E3.

Iwata zdradził także, że firma ma w zanadrzu jeszcze trzy, niezapowiedziane dotąd produkcje, które trafią na 3DS-a. Prezes Nintendo wyjawił także, że ujawnione niedawno New Super Mario Bros. 2 będzie pierwszą grą na tej platformie, która ukaże się w wersji pudełkowej i elektronicznej w dniu premiery.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje