Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Red Steel 2 będzie wymagać Wii MotionPlus

Potwierdzona została informacja, jakoby sequel gry, która miała na starcie sprzedać miliony Nintendo Wii, czyli Red Steel 2, wymagał posiadania nakładki MotionPlus do zabawy

Krótko mówiąc - nie masz, nie zagrasz.

Reklama

Producent Red Steel 2, Jason Vandenberghe, powiedział w wywiadzie dla NintendoDpad: "To olbrzymie ryzyko. Nie mamy pojęcia, jak dużo Wii MotionPlus znajdzie się na rynku. Zakładamy, że dużo. Mamy nadzieję, że dużo. Bardzo chcielibyśmy Wam powiedzieć, że nasza gra będzie kompatybilna ze zwykłym kontrolerem, ale bez MotionPlus po prostu nie ma zabawy. Rdzeń rozgrywki polega właśnie na WMP". Jeśli faktycznie ta magiczna nakładka sprawi, że (zgodnie z zapowiedziami) będziemy czuli, jakbyśmy trzymali w dłoni prawdziwy miecz, to jest to słuszne posunięcie. A zważywszy na to, że nadchodząca, skazana na sukces produkcja Nintendo - Wii Sports Resort, będzie posiadać w zestawie MotionPlus (z resztą nie należy wykluczać podobnej paczki z Red Steel 2), to o dostępność kontrolera Ubisoft nie powinien się martwić.

Co do samej gry zaś, z dodatkowych informacji krążących po sieci, warto napisać, że jej przejście ma zająć ok. 10 godzin, o dodatkowych misjach będziemy się dowiadywać drogą radiową i będzie je można wykonywać, kiedy tylko dusza zapragnie. Prócz tego w Red Steel 2 pojawi się 15 klas przeciwników i 5 walk z bossami, a naraz będzie mogło atakować nas maksymalnie sześciu oponentów. Co do zapowiadanej nieliniowości gry, to prócz obecności misji dodatkowych, autorzy zdradzili, że największe poziomy będą w 30% liniowe, a w 70% otwarte. Targi E3 już niedługo, więc należy się spodziewać większej ilości informacji.

Dowiedz się więcej na temat: zabawy | wymagać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje