Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Epic Mickey 2 jeszcze w tym roku?

Disney rozesłał newsletter, w którym poinformował o sequelu gry Epic Mickey. Miałby się on ukazać jeszcze w tym roku, w wersji na trzy konsole.

Prawdopodobnie doszło do niekontrolowanego wycieku, bowiem niedługo po pojawieniu się w sieci informacji na temat Epic Mickey 2 zostały one usunięte. Niemniej sporo z nich w odmętach internetu pozostało. O sprawie piszą liczne zachodnie serwisy, m.in. wortal StitchKingdom.com.

Reklama

Jak podają jego redaktorzy, Epic Mickey 2 ma się ukazać pod koniec bieżącego roku. Gra, w przeciwieństwie do pierwszej odsłony, która trafiła tylko na Wii, ma być dostępna nie tylko na konsoli Nintendo, ale także na PlayStation 3 oraz na Xboksach 360 (pecetowcy mogą o niej tylko pomarzyć).

Czego można się było dowiedzieć z newslettera rozesłanego przez Disney'a?

"Epic Mickey 2 to kontynuacja dobrze ocenionej gry Epic Mickey. W tej nowej platformówce akcji, dostępnej na Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii, Mickey udaje się w epicką podróż i ponownie zostaje wciągnięty do świata zamieszkałego przez zapomnianych bohaterów Disney'a. Gracze mogą wybrać, czy chcą grać sami jako Mickey, czy też może po raz pierwszy zdecydować się na dwuosobowy tryb kooperacji na podzielonym ekranie" - czytamy w newsletterze.

"W dwuosobowej opcji jedna osoba może grać jako Mickey, wyposażony w magiczny pędzel, pozwalający dynamicznie zmieniać świat, a druga jako Królik Oswald - pierwsza kreskówkowa gwiazda Disney'a - z umiejętnością latania niczym helikopter i używania elektryczności do walki, zaprzyjaźniania się lub rozwiązywania zagadek. Połączcie siły i wybierzcie drogą prowadzącą do uratowania tego zapomnianego świata, ponieważ wybory, które będziecie podejmować, odmienią fabułę i zakończenie gry" - dowiadujemy się z informacji prasowej.

Premiera aż na trzy konsole, pod koniec przyszłego roku? Opcja kooperacji z możliwością wcielenia się w Królika Oswalda? Nieliniowa fabuła i różne zakończenia rozgrywki? Brzmi smerfasty... a nie, to nie ta bajka.

Plotki na temat Epic Mickey 2 krążą po sieci już od premiery "jedynki". Kilka miesięcy temu powstała ankieta, w której gracze mieli wybrać spośród czterech zaprezentowanych okładek sequela, która prezentuje się ich zdaniem najlepiej.

Uncharted 4 dopiero na PlayStation 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje