Nowe kolory wiilotów w drodze

Prawdopodobnie już niebawem w sklepach znajdą się nowe wersje kolorystyczne kontrolerów Wii. Esteci znajdą coś dla siebie.

Podczas pierwszej prezentacji kontrolera do Wii, Nintendo zademonstrowało pełną paletę kolorystyczną nowatorskich urządzeń. Niedługo potem zdecydowano się jednak na ujednolicenie kolorów i w końcu na rynek trafiła tylko biała wersja sprzętu. Okazuje się jednak, że Nintendo najwyraźniej nie porzuciło swoich estetycznych zapędów.

Kilka europejskich sklepów umieściło na swoich stronach internetowych nowe produkty. Według zaktualizowanych ofert już 29 czerwca na rynek trafią wiiloty i nunchaki w kilku nowych barwach: srebrnej, niebieskiej i różowej. Ponieważ same kolorowe piloty wyglądałyby dość dziwnie, można domniemywać, że równocześnie z nimi na półkach pojawią się analogicznie pomalowane konsole Wii.

Nintendo słynie z wydawania różnych wersji kolorystycznych swoich konsol. Wygląda na to, że klienci lubią tego typu atrakcje, ponieważ zawsze po wprowadzeniu nowego malowania konsoli sprzedaż idzie w górę. Dziwi tylko dobór wersji kolorystycznych. Ale być może w tym sezonie to właśnie różowy będzie nowym czarnym.

Reklama
Valhalla.pl
Dowiedz się więcej na temat: kolory | w drodze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy