Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kontynuacja epickich przygód Myszki Miki w drodze?

Epic Mickey nie była grą wybitną (średnia ocen 73% według Metacritic). Zdawało się więc, że los ewentualnego sequela jest już przesądzony i Miki nie powróci na ekrany telewizorów.

Pojawiła się jednak nadzieja - jak wynika z ankiety rozsyłanej przez Disneya, firma rozważa stworzenie "dwójki"! Redakcja serwisu Destructoid otrzymała od swojego anonimowego czytelnika marketingową ankietę rozsyłaną przez Disneya.

Reklama

Firma pyta w niej o wariant okładki, która miałaby zdobić pudełko Epic Mickey 2 oraz o podtytuł gry. Respondenci mogą wybierać spośród Return of the Mad Doctor, The Power of Two lub Mystery on Mean Street. Jest też możliwość wybrania wersji bez dodatkowej nazwy.

W ankiecie pojawiły się także szczegóły dotyczące rozgrywki. Gra miałaby posiadać tryb kooperacji na podzielonym ekranie, gdzie jedna osoba wcielałaby się w Mikiego, a druga w jego protoplastę - królika Oswalda, który może "latać niczym helikopter" i w walce stosować... elektryczność.

Najważniejsze informacje pojawiają się jednak przy platformach docelowych. Wynika z nich, że Epic Mickey 2 miałoby trafić nie tylko na Wii, ale też... na Xboksa 360 i PlayStation 3! Przypomnijmy, że pierwowzór ukazał się tylko na konsolę Nintendo.

Oczywiście fakt, że wzmianka o Epic Mickey 2 pojawiła się w ankiecie rozsyłanej przez Disneya jeszcze niczego nie przesądza. Mimo to daje do zrozumienia, że firma bardzo poważnie myśli o wydaniu sequela przygód Mikiego pomimo nie najlepszego oryginału.

Dowiedz się więcej na temat: w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje