Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra Sadness dopiero w 2009 roku

Sadness, powstająca na konsolę Wii produkcja krakowskiego studia Nibris, od momentu ogłoszenia wzbudza sporo zainteresowania.

Z jednej strony gotycki horror wykorzystujący Wii-mote'a brzmi obiecująco, z drugiej firma nie pokazała dotąd ani fragmentu rozgrywki, a jedynie film aktorski mający pokazać klimat zapowiadanej produkcji. Trudno się więc dziwić, że data premiery jest wciąż przesuwana. Według ostatnich doniesień, gry możemy spodziewać się dopiero w 2009 roku.

Reklama

Tak przynajmniej poinformował przedstawiciel Nibris w mailu wysłanym do jednego z użytkowników forum NeoGAF. Przypomniano w nim o tym, że od sierpnia firmę reprezentuje FOG Studios. Ekipa pracuje obecnie nad trzema projektami, z czego dwa ukażą się na NDS. Będą to Double Bloob (drugi kwartał przyszłego roku) oraz ROTR (trzeci kwartał przyszłego roku). We wspomnianej wiadomości możemy również wyczytać, że gra Sadness ukaże się w bliżej niesprecyzowanym terminie w 2009 roku.

Zapowiedziano ponadto, że w niedalekiej przyszłości zmianie ulegnie strona internetowa Nibris. Znajdzie się na niej nieco nowych informacji na temat gier producenta, w tym Sadness.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje