Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Epic Mickey w USA

Za oceanem gra Epic Mickey osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży. Sprzedano już grubo ponad milion egzemplarzy.

Gra Epic Mickey w kwestii sprzedaży w Stanach Zjednoczonych radzi sobie zdecydowanie dobrze. Do tej pory sprzedano już 1,3 miliona egzemplarzy tejże produkcji. Zdecydowanie dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że gra nie okazała się do końca tak epicka, jak chcieliby jej twórcy. Warto też pamiętać, iż od momentu premiery nie minęło tak wiele czasu.

Reklama

Co do sprzedaży na Starym Kontynencie to na chwile obecną nie ujawniono szczegółowych danych. Czyżby oznaczało to zatem, że w Europie nie jest tak różowo? Wspomniany tytuł został przyjęty przez recenzentów na poziomie dobrym, ale znajdującym się nieco poniżej oczekiwań. Nie tego spodziewaliśmy się po tak bogatej kampanii promocyjnej przed premierą. Wydaje się jednak, że Disney'owska marka robi swoje.

Epic Mickey zadebiutowało na rynku w listopadzie zeszłego roku. Produkcja est platformówką wzbogaconą o elementy gry akcji. Powstała przy udziale Warrena Spectora, twórcy Deus Ex. Zanim pojawiła się na sklepowych półkach w listopadzie 2010 roku była zapowiadana z naprawdę dużym entuzjazmem w każdym większym branżowym portalu.

Intro z gry Epic Mickey:

Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje