Reklama

Zynga wkracza do świata gier MOBA

Zapowiadana na iOS i Androida nowa gra sygnowana przez Zynga i studio A Bit Lucky - Solstice Arena - pojawiła się już w marketach App Store w Kanadzie i Nowej Zelandii.

Jak pokazują przykłady innych tytułów, oznacza to, że w przeciągu kilku dni tytuł zawita również do europejskiego marketu. Data premiery wersji Androidowej nie została jednak podana.

Mierząca się z poważnymi problemami finansowymi Zynga zainteresowała się w ostatnim czasie cieszącym się dużą popularnością segmentem gier MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), które przyciągają fanów skłonnych do inwestowania pieniędzy w wirtualne dobra. Solstice Arena należy właśnie do rodziny MOBA. Celem gracza w Solstice Arena jest pokonanie wrogiej drużyny, brawurowe przejście przez mapę do bazy opozycyjnych sił i jej zniszczenie.

Reklama

W Solstice Arena pojawi się pięć ras, z których każda będzie dysponować unikalnym orężem, atakami i umiejętnościami, co pokrótce oznacza, że w grze spotkamy umięśnionych pakerów i filigranowe dziewoje. Bohaterowie będą mogli należeć do kast takich jak Sun, Moon, Earth, Iron i Void. W celu dopełnienia radości z dokonania trafnego wyboru bohaterów będzie można indywidualizować i dopasowywać do swych oczekiwań.

Na drodze do zrealizowania głównej misji (destrukcja bazy) oprócz wrogów i pułapek pojawią się również pozytywne elementy – monety i skarby do zebrania, możliwość rozwoju postaci i podniesienia jej współczynników, czy pomocne artefakty.

Czy Solstice Arena okaże się hitem na miarę Heroes of Order & Chaos od Gameloftu? O tym przekonamy się już niebawem. Według zapowiedzi Zyngi Solstice Arena ma być często aktualizowana i wzbogacana o nowe postaci, mapy i skórki – jeśli tak się stanie, szanse na wypromowanie tytułu wzrosną.

Grę możecie pobrać za darmo już w tym momencie, pod warunkiem, że macie konto w kanadyjskim bądź nowozelandzkim App Store.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama