Reklama

Zynga rusza z własną platformą dla graczy

Podczas konferencji Zynga Unleashed gigant z branży gier społecznościowych i mobilnych zapowiedział platformę przeznaczoną dla graczy - Zynga With Friends.

Zynga With Friends będzie działać zarówno na iOS-ie, Androidzie, jak i na Facebooku. Posłuży graczom do śledzenia informacji na temat gier Zyngi, do porozumiewania się oraz - przede wszystkim - do wspólnej zabawy przez sieć. Co najważniejsze, grać wspólnie będą mogli użytkownicy wszystkich trzech platform docelowych.

To nie koniec informacji, które zostałe przedstawione podczas Zynga Unleashed. Firma planuje udostępnić wkrótce deweloperom nowe API (o nazwie Zynga API), która pozwoli im bardziej efektywnie wykorzystać usługi związane z grami, przygotowane przez Zyngę.

Reklama

Podczas konferencji podkreślono także, że niedawno uruchomina platforma Zynga.com rozwija się w szybkim tempie. Do listy jego partnerów dołączyły trzy nowe firmy: 50 Cubes, Majesco oraz Portalarium, którzy będą publikować na jego łamach swoje gry.

Zynga to największa firma w sektorze gier społecznościowych, dostępnych nie tylko na Facebooku, ale również na smartfonach i tabletach. Jej najpopularniejsze produkcje to: CityVille, FarmVille, Zynga Poker oraz FrontierVille.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy