Reklama

Zwiedzanie opuszczonej posiadłości w The Forgotten Room

Horror w perspektywie pierwszej osoby.

Niezależne studio Glitch Games pracuje nad kolejnym projektem, który jest przygotowywany z myślą o urządzeniach mobilnych. Mowa o The Forgotten Room - horrorze zdającym się nawiązywać do klasyki gatunku z serią Silent Hill na czele.

Szczegółów na temat gry ujawniono na razie stosunkowo niewiele. Produkcja będzie opartą na mechanizmie point & click przygodówką, w której wydarzenia zostaną przedstawione w perspektywie pierwszej osoby. Ujawnione dotychczas informacje sugerują, że graczom przyjdzie zwiedzić opuszczoną posiadłość - prawdopodobnie tytułowy pokój.

Reklama

Projekt może charakteryzować się gęstym i mrocznym klimatem. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po obejrzeniu udostępnionych materiałów (screenów i trailera, który można znaleźć poniżej). Widzimy obskurne, ale wykonane z dbałością o detale pomieszczenia, które na dodatek pogrążone są w mroku.

Dokładna data premiery The Forgotten Room nie jest na razie znana, ale twórcy mają nadzieję, że uda im się wydać grę przed tegorocznym Halloween. Wcześniej odbędą się jednak zamknięte testy beta. Produkcja ukaże się na urządzeniach z iOS i Androidem oraz PC.

Poniżej znajdziecie zwiastun tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy