Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zwiastun i data premiery piątego odcinka The Wolf Among Us

Reklama

"Cry Wolf" zakończy pierwszy sezon doskonałej przygodówki od Telltale Games.

Przy okazji wczorajszego newsa na temat androidowej wersji The Wolf Among Us, wspomniałem o tym, że pokazano już tytułową grafikę ostatniego odcinka pierwszego sezonu, co wskazywało na to, że prawdopodobnie ukaże się on niedługo. I nie trzeba było długo czekać – właśnie okazało się, że "Cry Wolf", czyli wielki finał (oby pierwszy z wielu!) przygód Bigby'ego Wolfa wydany zostanie w przyszłym tygodniu.

Podobnie jak poprzednio, premiera na iOS nastąpi najpóźniej – we wtorek 8 lipca zagrać będzie można na PC, dzień później na konsolach, natomiast nas interesuje czwartek 10 lipca. Wiadomo bowiem, że w gry takie jak The Wolf Among Us zdecydowanie najlepiej gra się na osobistym sprzęcie mobilnym. Musimy więc zachować cierpliwość i ostrożnie stawiać kroki w internecie, uważając na wszędobylskie spoilery zostawiane przez okrutnych nikczemników.

To nie koniec dobrych wieści – przy okazji ogłoszenia daty premiery, Telltale Games opublikowało od razu zwiastun odcinka. Jak zwykle słyszymy w nim trochę najczęściej podejmowanych wyborów z poprzednich epizodów, widzimy nieco urywków retrospekcyjnych oraz zapowiedź tego, co jeszcze przed nami. I wygląda na to, że pod koniec historii Bigby nieźle się wkurzy...

The Wolf Among Us - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje