Reklama

ZTE przygotowuje smartfon dla graczy

Co prawda grać można z powodzeniem praktycznie na każdym smartfonie. Jednak niektórzy producenci planują wycisnąć z tych urządzeń jeszcze więcej, jeśli chodzi o czerpanie przyjemności z grania.

Jakiś czas temu do sklepów trafił smartfon Xperia Play, będący tak naprawdę czymś pomiędzy smartfonem a PlayStation Portable (PSP). Niestety, urządzenie nie do końca się przyjęło na rynku i dziś mało co się o nim słyszy. Ten kiepski wynik uzyskany przez Sony nie zraża chińskiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego - ZTE - który planuje wprowadzenie na rynek kolejnego smartfona kładącego nacisk na gry.

Reklama

ZTE ogłosiło, że w najbliższym tygodniu zaprezentuje informacje dotyczące urządzenia, które ma być jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów do grania. Co przygotowują Chińczycy? Czy zamierzają zaskoczyć nas czymś więcej niż grzybkami (imitacja gałek analogowych z normalnego pada) służącymi głównie do operowania w grach (Xperia Play)?

Wielu z was pewnie w ogóle nie zna firmy ZTE. A ci, którzy ją rozpoznają, kojarzą ją pewnie głównie z tanim i niskiej jakości sprzętem telekomunikacyjnym, takim jak chociażby smartfony.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy