Reklama

Zostań zegarkiem w Clock Simulator

Clock Slimulator (Symulator Zegarka) stworzony na Androida oraz iOS przez polskie studio Kool2Play, dostępny jest od dziś na Apple AppStore oraz Google Play.

Rozrabiałeś już jako koza? Próbowałeś ratować życie prowadząc ręce chirurga? Sterowałeś kromką chleba? To była łatwizna. Spróbuj sił jako zegarek! Clock Slimulator pozwala zgłębić abstrakcyjne pojęcie upływu czasu w relaksujący i prosty sposób. Jednocześnie postawi przed graczem zadanie odmierzania kolejnych sekund – o wiele trudniejsze niż mogłoby się wydawać, ale też bardzo satysfakcjonujące.

Reklama

Główną przeszkodą w grze jest sam gracz: jego wrodzona opieszałość, czy – częstsza w naszych czasach - wewnętrzna potrzeba przyspieszania każdej czynności. Każde zaburzenie rytmu wewnętrznego zegara zadziała tu na niekorzyść. Gra wymaga skupienia oraz wyciszenia umysłu. Dopiero taki stan pozwoli osiągnąć dobre wyniki. Jednak, aby choć na trochę sprawnie wcielić się w sekundnik zegara, nie trzeba koniecznie być mistrzem Zen - chociaż z pewnością by to pomogło.

Wraz z Clock Simulator, Kool2Play stawia następny krok w kierunku tworzenia gier mających na celu relaksowanie graczy chwilą uważności, rozrywki i wytchnienia w natłoku codziennych zadań. Przekonaj się! Gra od dziś do pobrania za darmo z App Store oraz Google Play.

Główne cechy:

Unikalny koncept gry rytmicznej: to Ty jesteś zegarkiem.Minimalistyczne, proste sterowanie, które pozwala na grę nawet z zamkniętymi oczami.Różnorodne tryby gry, od relaksujących i kojących, po typowo zręcznościowe wyzwania.Odblokowywanie zawartości – ciesz się grą we własnym tempie.

Dwa słowa od twórców: "Naszym zamysłem była eksploracja konceptu upływu czasu w kompletnie nowym ujęciu, jakie dotąd nie pojawiło się w żadnej znanej nam grze. Chcieliśmy, aby było to wyzwanie, ale również i zwykła zabawa. Skupienie się na upływie czasu, na uniwersalnym „pulsie” świata, może być bardzo pouczającym i relaksującym doświadczeniem. Gra zachęca do wyciszenia i zwolnienia swoich „obrotów" – prawdopodobnie przekonasz się, że sekunda potrafi trwać nieco dłużej lub krócej, niż się spodziewałeś. Dostrojenie się do uniwersalnego rytmu jest kluczem do opanowania wszystkich poziomów" - Michał Marzęcki, szef studia.

Clock Simulator - pobierz z App Store

Clock Simulator - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy