Zodiac: Orcanon Odyssey ukazało się!

RPG od współtwórców serii Final Fantasy.

Developerzy ze studia Kobojo obiecywali, że Zodiac: Orcanon Odyssey pojawi się w październiku, ale nieoczekiwanie okazało się, że musieliśmy uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Czekanie nareszcie się jednak zakończyło, bo parę dni temu gra nareszcie trafiła na urządzenia mobilne.

Produkcja jest koncentrującym się na rozgrywce sieciowej RPG-iem, który przenosi graczy do tytułowego świata Orcanon, które podzielone jest na cztery regiony. Zarządzają nimi przedstawiciele różnych ras, a władzę nad nimi sprawują rezydujący w mieście Arcon Hyumowie – a konkretnie organizacja Sirius.

Reklama

Wszystkie plemiona żyły dotychczas w harmonii, ale reprezentant jednego z nich postanowił zmienić sytuację. Stojący na czele Geckali – humanoidalnych jaszczurek sprawujących pieczę nad krainą Scorched Realm – Wurst postanowił rzucić wyzwanie władcom Orcanonu. Z misją przywrócenia pokoju zostali wysłani żołnierze Siriusa – i to właśnie w jednego z nich wcielają się użytkownicy.

Warto wspomnieć, że nad projektem pracowali ludzie, którzy wcześniej maczali palce w różnych grach spod szyldu Final Fantasy. Scenarzysta siódmej części cyklu, Kazushige Nojima, który odpowiedzialny był za warstwę fabularną, podczas gdy autor soundtracku do Final Fantasy Tactics skomponował ścieżkę dźwiękową produkcji. Natomiast założona przez Hideo Minabę – dyrektora artystycznego „szóstki”, „dziewiątki” i „dwunasatki” – firma CyDesignation zajmowała się warstwą graficzną.

Zodiac: Orcanon Odyssey można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Gra nie należy jednak do tanich (przynajmniej jak na standardy panujące na rynku mobilnym), bo kosztuje aż 8,99 euro. Niestety nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun opublikowany z okazji premiery tytułu.

Zodiac: Orcanon Odyssey - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy