Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Znamy szczegóły na temat Sonic Jump Fever!

Reklama

Nadchodzi – albo raczej nadskakuje – następca popularnego Sonic Jump.

O Sonic Jump Fever wiemy już od około miesiąca. Wtedy to Sega zapowiedziała, że sequel ich gry z 2005 roku, która w 2012 pojawiła się na smartfonach i tabletach, gdzie nabrała prawdziwej popularności, nazywać się będzie Sonic Jump Fever. Do tej pory nie znaliśmy właściwie żadnych szczegółów poza samą nazwą. Teraz wiemy już nawet, kiedy się ukaże – jutro. Tak nagła premiera nie powinna nikogo dziwić, w końcu mówimy o najszybszym jeżu świata.

Wszystko wskazuje na to, że Sonic Jump Fever będzie po prostu "wypasioną" wersją Sonic Jump. W grze będziemy mogli mierzyć się ze znajomymi za pośrednictwem tablic z najwyższymi wynikami. Jak podają twórcy: "Graj za darmo i wykręcaj ogromne combosy, prześcigając swoich znajomych. Używaj przyspieszaczy, ulepszeń, unikalnych umiejętności postaci i Chao pets aby zmaksymalizować swój wynik. A wtedy wdepnij gaz do dechy, wejdź w Fever Mode i zajmij pierwsze miejsce na tablicy liderów".

Tablice te będą się wymieniać co tydzień, stawiając przed nami kolejne wzywanie. Przypominamy, że czekać nie trzeba będzie długo – gra ukazuje się jutro. Twórcy udostępnili krótki trailer zawierający drobne fragmenty gameplayu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje