Reklama

Złówcie Zombie Fish Tank, póki jest za darmo!

Zombie Fish Tank, symulator nieumarłej rybki od studia Chillingo, został właśnie przeceniony i przez jakiś czas dostępny będzie za darmo.

Jak długo? Nie wiadomo - lepiej więc złowić grę teraz, póki jest taka okazja (choć i poza przeceną produkcja nie należy do szczególnie kosztownych).

Czym więc jest Zombie Fish Tank? To gra, w której wcielamy się w rolę ryby-zombie, której głównym zadaniem jest przeżyć w akwarium pełnym różnych pływających potworów stworzonych w laboratorium przez szalonych naukowców. A zgodnie z naturalnym łańcuchem pokarmowym, przeżyjemy tylko zjadając wszystko to, od czego jesteśmy więksi.

Reklama

Nasza rybka rośnie wraz z kolejnymi pożeranymi istotami, dzięki czemu możemy mierzyć się z coraz to większymi przeciwnikami, aż w końcu niestraszne nam będą nawet najgroźniejsze potwory.

Z niektórych przeciwników wypadają odpady radioaktywne, które pozwalają nam odblokowywać nowe rybki i dekoracje dla naszego akwarium. W grze znalazło się 40 poziomów (przejście każdego z nich zajmuje około kilku minut) i aż 80 różnych ryb, które będziemy mogli odblokować w trakcie rozgrywki.

Zombie Fish Tank zebrało na całym świecie całkiem niezłe oceny, oscylujące zazwyczaj w okolicach 8/10. Z produkcją warto się więc zapoznać - nie tylko dlatego, że tymczasowo dostępna jest za darmo, ale też dlatego, że stworzona została przez Chillingo, wydawcę wielu naprawdę dobrych gier - chociażby Cut the Rope od ZeptoLab.

Zombie Fish Tank - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy