Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zbieranie stworków w Monster Builder

Reklama

Gra inspirowana Pokemonami.

Tradycyjnej odsłony Pokemonów na urządzeniach mobilnych raczej nie ujrzymy, ale w sukurs przychodzi DeNa. Japońska firma kilka dni temu udostępniła Monster Builder – produkcję, która garściami czerpie z cyklu wydawanego na konsolach Nintendo.

Przedstawiona w grze fabuła opowiada o ataku kosmicznych potworów na Ziemię. Jedynym sposobem na powstrzymanie inwazji jest złapanie kilku istot, oswojenie ich, a następnie wykorzystanie w walce z najeźdźcami.

Podobnie więc jak w serii Pokemon, rozgrywka polega na kolekcjonowaniu oraz trenowaniu stworków, które później wysyła się do walki. Podzielone są przy tym na cztery typy, reprezentujące określone żywioły.

Ciekawostką jest system, umożliwiający tworzenie własnych istot poprzez połączenie kilku monstrów w jednego. W grze znalazła się ponadto nie tylko kampania dla pojedynczego gracza, ale i tryb multiplayer, pozwalający walczyć z innymi użytkownikami.

Monster Builder opiera się na modelu F2P, co oznacza, ze grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry

Monster Builder - pobierz grę z App Store

Monster Builder - pobierz grę z Google Play

Monster Builder - pobierz grę z App Store

Monster Builder - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje