Reklama

Zarządzaj klubem piłkarskim w Championship Manager 17

Kolejna odsłona słynnego menedżera.

Championship Manager 17 to popularna niegdyś seria piłkarskich menedżerów, wydawana obecnie przez firmę Square Enix. Parę dni temu na urządzeniach mobilnych zadebiutowała kolejna, tegoroczna odsłona cyklu.

Pod względem rozgrywki, gra nie odbiega niczym od wcześniejszych części. Zadaniem graczy jest poprowadzenie wybranego klubu piłkarskiego do sukcesu w futbolowym światku. Muszą przy tym ustalać skład, taktyki, kupować kolejnych piłkarzy i ogólnie rzecz biorąc – zarządzać drużyną.

Do dyspozycji użytkowników oddano 450 zespołów, które podzielone są na 15 państw oraz 22 ligi. Twórcy podkreślają, że w tegorocznej odsłonie usprawniono interfejs, dzięki czemu nawigowanie po menu jest jeszcze łatwiejsze. Przebieg poszczególnych spotkań można obserwować na dwuwymiarowym silniku meczowym.

Reklama

Championship Manager 17 opiera się na modelu F2P, co oznacza, że można grać za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Na deser – jeden ze zwiastunów gry.

Championship Manager 17 - pobierz z App Store

Championship Manager 17 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy