Reklama

Zapowiedziano mobilną odsłonę cyklu Skullgirls

2273962 2273962

Na iOS i Androida.

Skullgirls to wydawana na PC i konsolach seria dwuwymiarowych bijatyk, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Lab Zero Games. Twórcy cyklu przed weekendem zapowiedzieli mobilną odsłonę.

Szczegółów na temat gry ujawniono na razie stosunkowo niewiele. Wiadomo, że fabularnie osadzona zostanie przed wydarzeniami z głównych części, których będzie uzupełnieniem. To nadal będzie bijatyka, choć mechanizmy rozgrywki mają być uproszczone.

Pojawią się też elementy RPG, a także opcja Fight Assist, która pozwoli rozgrywać poszczególne pojedynki w bardziej taktyczny sposób. Z wyjawionych na razie informacji wynika, że produkcja zostanie podzielona na sezony, które będą udostępniane co jakiś czas. Nie zabraknie też wielu postaci do odblokowania w czasie zabawy, ruchów specjalnych oraz ulepszeń.

Reklama

Niestety data premiery (chociażby przybliżona) mobilnej odsłony Skullgirls nie jest znana. Wiadomo jedynie, że gra zostanie wydana na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje