Reklama

Zapowiedziano kontynuację Oceanhorn

2274081 2274081

Gra inspirowana serią The Legend of Zelda.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas to wydana w listopadzie 2013 roku na urządzeniach mobilnych produkcja autorstwa niezależnego studia Cornfox & Bros. Niedawno twórcy gry ogłosili, że pracują nad kontynuacją tytułu.

Akcja osadzona zostanie kilka lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Wcielimy się w zupełnie innego bohatera – chłopca trenowanego na rycerza Arcadii, krainy, do której trafimy w produkcji. Nowy protagonista będzie nieco starszy od postaci, którą kierowaliśmy w oryginale.

Podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie. Będziemy więc mieli do czynienia z tytułem silnie inspirowanym wydawaną na konsolach Nintendo serią The Legend of Zelda. Zabawa polegać ma więc na eksploracji otoczenia, walce z przeciwnikami i rozwiazywaniu zagadek, a całość uzupełniona zostanie o elementy RPG.

Reklama

Data premiery Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm – bo tak nazywać ma się gra – nie jest znana. Platform docelowych na razie nie ujawniono, ale najprawdopodobniej produkcja trafi na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje