Zapowiedziano Blitz Breaker

Ciekawa platformówka, w której można będzie sterować jedną ręką.

Niezależne studio Boncho Games zapowiedziało swój nowy projekt. Jest nim Blitz Breaker – platformówka, której mechanizmy rozgrywki opierają się na gestach wykonywanych palcem na ekranie. Twórcy obiecują, że można w nią grać korzystając tylko z jednej ręki.

Głównym bohaterem jest tytułowy Blitz – robot, który stara się wydostać z fabryki, gdzie toczy się akcja gry. W tym celu musi pokonać 80 przygotowanych przez developerów poziomów – aby przejść do kolejnego etapu, należy przedostać się przez ulokowane na danym levelu drzwi, wcześniej trzeba jednak zdobyć otwierające je klucz. Nie jest to jednak takie proste, jako że poszczególne mapy usiane są rozmaitymi pułapkami, a na niektórych z nich znajdą się też silni bossowie do pokonania. Kłopot może sprawić sterowanie – gracz porusza postacią (cechującą się pewnego rodzaju bezwładnością) wykonując określone gesty na ekranie smartfona lub tabletu.

Reklama

Blitz Breaker ukaże się na urządzeniach mobilnych i PC (w tym przypadku kierować bohaterem będzie można za pomocą klawiatury lub myszy), a premiera zaplanowana jest na czwarty kwartał tego roku. Poniżej możecie obejrzeć opublikowany zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z wersji alfa gry.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy