Reklama

Zapowiedziano Batman: Arkham Underworld

Nowa gra w uniwersum Mrocznego Rycerza. Tym razem staniemy po drugiej stronie barykady.

Premiera Batmana: Arkham Knight – kolejnej części przygód Mrocznego Rycerza od studia Rocksteady – zbliża się coraz większymi krokami, jako że tytuł ma pojawić się w czerwcu. Koncern Warner Bros. nie zapomina o posiadaczach platform mobilnych i zapowiedział powiązaną z dużą produkcją grę na smartfony i tablety – Batman: Arkham Underworld.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, tym razem gracze będą mogli stanąć po drugiej stronie barykady. Wcielą się w kryminalistę, który dąży do stworzenia własnego przestępczego imperium. Szczegóły na razie nie są znane, ale rozgrywka polegać ma budowaniu własnej kryjówki, rekrutacji szeregowych żołnierzy i walce z przeciwnikami. W czasie zabawy będzie można nawiązać współpracę z najbardziej znanymi złoczyńcami z komiksów DC – m.in. Człowiekiem-Zagadką, Harley Quinn i Killer Crockiem.

Reklama

Oczywiście trzeba będzie poradzić sobie z próbującymi powstrzymać naszą organizację siłami porządkowymi. A także z największym herosem Gotham – Batmanem. Nie obejdzie się również bez walki z rywalizującymi gangami kierowanymi przez innych graczy.

Data premiery Batman: Arkham Underworld nie jest na razie znana, aczkolwiek gra ma pojawić się na iOS i Androidzie. Na oficjalnej stronie internetowej tytułu można zapisać się testów beta produkcji.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje