Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedziano Assassin’s Creed Identity

Reklama

Zadziwiający jest fakt, iż jest to prawdziwy Asasyn.

Ubisoft rozpieszcza fanów serii Assassin’s Creed, którzy lubią pograć na urządzeniach mobilnych. Nie dość że do większych gier firmy ostatnio dostajemy aplikacje towarzyszące, to jedna za drugą wydawane są osobne produkcje spod tej marki – Assassin’s Creed Pirates, Assassin’s Creed Memories, a teraz – Assassin’s Creed Identity.

Różnica jest jednak znacząca – Pirates i Memories nie były typowymi grami z serii, oferowały zupełnie inne spojrzenie na świat stworzony przez Ubisoft i stanowiły swego rodzaju rozwinięcie, które pozwalało rozerwać się pomiędzy jednym dużym Asasynem, a drugim. Identity natomiast to pełnoprawne Assassin’s Creed, takie ze skakaniem po budynkach, zabijaniem za pieniądze i tak dalej – a to wszystko w trzech wymiarach, tak jak w „dużych” tytułach z tej serii.

Możecie to zresztą zobaczyć na obszernym materiale wideo z gry. Identity jest dostępne na iOS w Nowej Zelandii i Australii, a wkrótce powinno pojawić się na całym świecie – również na Androidzie. Gra będzie dystrybuowana w systemie free-to-play (i obciążona związanymi z nią mechanikami), a misje generowane będą losowo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje