Reklama

Zagrajcie w DONT PLAY THIS GAME

…nawet jeżeli twórcy proszą was, byście tego nie robili.

Jeżeli DONT PLAY THIS GAME brzmi wam jak odwrócona psychologia, to prawdopodobnie macie rację. Jest to gra, której tytuł udaje, że nie zachęca, tym samym zachęcając jak żaden inny, by przynajmniej się nim zainteresować. Zaspokoję waszą ciekawość i powiem wam mniej więcej, o co chodzi w nowej produkcji Tony’ego Lahooda. To egocentryczna gra logiczna.

Dlaczego egocentryczna? DONT PLAY THIS GAME skupione jest wokół swojego tytułu. I nie, nie chodzi o to, że na każdym kroku stara się nas przekonać, jak bardzo jest niegrywalne – wręcz przeciwne. To dość sprytny zestaw zadań logiczno-słowno-matematycznych, w którym zadaniem gracza jest ułożyć właśnie te cztery słowa – DONT PLAY THIS GAME, w takiej kolejności.

Reklama

Czasami trzeba je będzie gdzieś przesunąć, czasami złożyć z liter i tak dalej. Warto przekonać się samemu, co dokładnie zaserwowali nam twórcy, bo gra kosztuje tylko kilka złotych, pozbawiona jest mikrotransakcji i potrafi wciągnąć po uszy. Jeżeli więc posiadacie jakieś urządzenie z Androidem lub iOS, sprawdźcie to osobiście.

DONT PLAY THIS GAME - pobierz grę z App Store

DONT PLAY THIS GAME - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy