Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zagraj w Heroes of Might and Magic III na Androidzie

Reklama

Na oficjalną, mobilną wersję HOMM III nie ma co liczyć, ale zawsze znajdą się ludzie, którzy "znajdą sposób". Tym razem chodzi o sposób legalny i - przynajmniej przez jeden dzień - całkowicie bezpłatny.

Tytuł aplikacji - "Heroes 3 Runner" - kojarzyć się może z bieganymi platformówkami, ale nie ma z nimi nic wspólnego. Program służy do uruchomienia pełnej w 1999 roku, trzeciej odsłony serii Heroes of Might and Magic III, bezpośrednio na urządzeniu z Androidem.

Do działania aplikacji wymagane jest posiadanie legalnej kopii oryginału w wersji na PC-ty. Użytkownik musi zaiinstalować grę na komputerze, skopiować pliki do podanego w instrukcji folderu na karcie SD i voila - aplikacja sama przygotuje, rozpakuje i, co najważniejsze, uruchomi HOMM III na smartfonie lub tablecie.

Największa przeszkoda dla wygodnego, mobilnego grania w "herosów" to oczywiście sterowanie. Twórcy aplikacji przygotowali jednak nieskomplikowany system symulowania przycisków myszy i klawiszy klawiatury za pomocą dotyku. Krótki swipe oznacza co innego, niż długi, to samo tyczy się stuknięcia ekranu trzema czy czterema palcami jednocześnie. Wszystko szczegółowo opisane zostało w samej aplikacji.

Choć Heroes 3 Runner pobrać może niemal każdy właściciel urządzenia z Androidem, wielu natrafi na błędy - aplikacja nie wszędzie działa idealnie i trzeba liczyć na łut szczęścia. Pierwszy dzień korzystania z Heroes 3 Runner nic nie kosztuje, ale dalsza zabawa wymaga wykupienia subskrypcji za pośrednictwem mikropłatności.

Heroes 3 Runner - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje