Reklama

Zabawa na korcie w Tennis Bits

Kolorowy tenis.

Znane posiadaczom mobilnych głównie z Catch the Ark niezależne studio PlaySide wydało kilka dni temu swój kolejny projekt. Jest nim Tennis Bits – produkcja pozwalająca zagrać w tenisa, ale w mocno nietypowej wersji.

Gra charakteryzuje się szerokimi opcjami indywidualizacji – do wyboru jest wiele zróżnicowanych postaci, które można odblokować w czasie rozgrywki. Do tego dochodzi możliwość dostosowania ich do własnych preferencji.

Autorzy przygotowali też wiele zróżnicowanych turniejów, w których możemy wziąć udział. Sama zabawa jest jednak raczej standardowa – naszym zadaniem jest przebicie piłeczki na stronę przeciwnika. Warto jednak zwrócić uwagę, że można skorzystać z bonusów ułatwiających rozgrywkę. Całość okraszona jest kolorową, wręcz cukierkową, oprawą graficzną.

Reklama

Tennis Bits opiera się na modelu F2P, co oznacza, że rozgrywka jest darmowa, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł można pobrać bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Na deser – jeden ze zwiastunów gry.

Tennis Bits - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama