Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Yo-Kai Watch: Puni Puni trafi na Zachód

Reklama

Pod nazwą Yo-Kai Watch: Wibble Wibble.

Yo-Kai Watch to seria RPG-ów wzorowanych na słynnych Pokemonach – zabawa polega na kolekcjonowaniu „duchów”, tak zwane yokai. Poszczególne odsłony cyklu wydawane są na konsoli 3DS (poza nawiązującą do serii specjalną edycją Just Dance, która pojawiła się na Wii U), ale w ubiegłym roku ukazała się mobilna część o podtytule Puni Puni.

Problem tylko w tym, że gra dostępna jest na razie tylko na terenie Japonii. Jakiś czas temu jej twórcy z uznanego studia Level-5 poinformowali jednak, że produkcja ostatecznie trafi na zachodnie rynki. Niedawno ujawniono szczegóły na temat amerykańsko-europejskiej edycji, która ukaże się pod nazwą Yo-Kai Watch: Wibble Wibble.

Rozgrywka odbiegać będzie od tego, co fani znają z głównych odsłon cyklu. Zabawa polegać ma na dopasowywaniu różnorodnych ikon, które symbolizować będą znane z dotychczasowych części serii stworki. Całość okraszona zostanie zaś kolorową oprawą graficzną.

Produkcja ukaże się w Europie jeszcze w tym miesiącu, aczkolwiek dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiadomo natomiast, że tytuł pojawi się na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

A poniżej znajdziecie zwiastun zachodniej wersji gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje