Reklama

Wykręcanie trików w Skater

Nie tylko dla fanów deskorolki.

Jeśli wypróbowaliście kiedyś True Skate, pewnie wsiąkneliście weń jak woda w gąbkę. Mnie deskorolka nie interesuje na co dzień ani trochę, ale gry takie jak właśnie True Skate, czy stare odsłony produkcji sygnowanych nazwiskiem Tony'ego Hawka, pokazują, że to sport właściwie dla każdego – pod warunkiem, że w formie wirtualnej.

Wspominam o True Skate, bo Frosch Media Pty. Ltd. wydało wczoraj na iOS nową grę deskorolkową, Skater. Jeszcze jej nie przetestowaliśmy, ale wygląda na coś pochodnego od True Skate, przypominając nieco sterowanie w tym tytule. Ponadto grafika jest nieco bardziej wystylizowana i chyba po prostu ładniejsza (choć w produkcji True Axis wiele poprawiać tak naprawdę nie trzeba). Twórcy chwalą się też, że można w niej wykonać dosłownie każdy trik.

Reklama

Gra nie jest bezpłatna – niestety niecałe 20 złotych w przypadku gry mobilnej może się dla wielu okazać barierą nie do przeskoczenia, ale warto rozważyć zakup, bo wygląda to na naprawdę solidną produkcję. A jak już ustaliliśmy – nie musicie być fanami deskorolki, by zatracić się w tego typu rozrywce.

Skater - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy