Reklama

Wyciekły informacje o Rabbids Crazy Rush

Kolejna produkcja z sympatycznymi futrzakami.

Najwyraźniej Rabbids Heroes nie będzie jedyną grą z Kórlikami w roli głównej. W serwisie Sigouy pojawił się (już usunięty) opis tajemniczej produkcji o nazwie Rabbids Crazy Rush. Wcześniej o projekcie wspomniał na Twitterze internauta o pseudonimie Nerd Leaks, który zajmuje się wyszukiwaniem ciekawostek z branży wirtualnej rozrywki.

Z informacji, które trafiły do sieci, wynika, że tytuł będzie platformówką. Wcielimy się oczywiście w Kórliki szukające sposobu na zasilenie balonu, którym mają dotrzeć na księżyc. Bohaterowie będą poruszać się automatycznie, a do naszych zadań należeć ma wciskanie odpowiednich przycisków, by protagoniści omijali pojawiające się na ekranie przeszkody.

Reklama

Warto zaznaczyć, że tytuł nie będzie endless-runnerem, ponieważ zostanie podzielona na bliżej niesprecyzowaną liczbę etapów. W grze pojawią się też pojazdy, które dostosujemy do własnych potrzeb i preferencji.

Rabbids Crazy Rush nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale w filipińskim AppStore pojawiła się testowa wersja projektu, potwierdzając tym samym istnienie gry. Na razie trudno powiedzieć czy platformówka trafi na urządzenia z Androidem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje