Reklama

World Zombination trafiło na urządzenia mobilne

Kolejna produkcja z zombie.

Kojarzycie Left4Dead? Wydana przez Valve produkcja pozwalała grupie czterech graczy zmierzyć się z wrogo nastawionymi (a jakżeby inaczej?) żywymi trupami. Na podobnych zasadach oparte jest World Zombination, które pojawiło się na iOS.

Stworzona przez studio Proletariat Inc. gra nastawiona jest na rozgrywki sieciowe. Do walki stają dwie drużyny złożone z ludzi i zjadaczy mózgów. Tytuł nie jest jednak shooterem, a produkcją przypominającą nieco strategię, w której akcję obserwuje się w rzucie izometrycznym.

Reklama

Wybór frakcji wpływa na rozgrywkę. Jako człowiek, musimy bronić zwykłych obywateli i kluczowych dla ludzi budynków, odpierając ataki zombie. Z kolei kierując chodzącymi zwłokami do naszych zadań należy między innymi kierowanie zombiakami, atakowanie ocalałych i zamiana ich w żywe trupy. Choć gra kładzie silny nacisk na rozgrywkę multiplayerową, znalazło się w niej 50 misji przeznaczonych do trybu dla pojedynczego gracza, a każda z nich generowana jest proceduralnie.

World Zombination oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że rozgrywka jest darmowa, choć w grze znalazły się mikropłatności. Możecie ją pobrać bezpłatnie z cyfrowego sklepu AppStore. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się wersja na Androida.

Poniżej znajdziecie jeden z najnowszych trailerów produkcji.

World Zombination - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama