Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

World of Tanks Generals trafi na urządzenia mobilne

Reklama

Przeglądarkowa karcianka dostępna będzie również na iOS i Androidzie.

World of Tanks Generals to zapowiedziana jakiś czas temu oparta na popularnych „czołgach” karcianka, która ma działać na komputerach z poziomu przeglądarek. Okazuje się jednak, że nie tylko – przy okazji informacji o starcie zamkniętych testów gry, przedstawiciele Wargaming.net ujawnili, że produkcja trafi też na urządzenia mobilne.

Tytuł jest karcianką, a to oznacza, że głównym zadaniem graczy jest zbudowanie własnej talii kart, którymi będą walczyć z innymi użytkownikami. W rozpoczętej właśnie becie znalazło się ponad 200 kartoników podzielonych na trzy różne frakcje – niemiecką, rosyjską i amerykańską. W grze można toczyć zarówno starcia treningowe (PvE), jak i bitwy z żywymi osobami (PvP).

World of Tanks Generals ma zostać wydane na platformach mobilnych, a konkretnie tych działających pod kontrolą iOS i Androida. Dokładna data premiery nie jest jednak znana – developerzy wyjawili jedynie, że gra pojawi się na tych urządzeniach „w przyszłości”.

Jeśli chcecie wziąć udział w zamkniętej becie produkcji na PC, możecie zapisać się do niej pod tym adresem. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje