Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wizards and Dragons trafiło na Androida

Reklama

Gra z emerytowanym bohaterem.

Posiadacze urządzeń z Androidem musieli uzbroić się w cierpliwość, ale nareszcie się doczekali. Na ich sprzętach kilka dni temu pojawiło się Wizards and Dragons - wydana w listopadzie ubiegłego roku produkcja autorstwa developerów z niezależnego studia Touch Dimensions.

Tytuł wyróżnia się mocno nietypowym pomysłem na fabułę. Gracze wcielają się bowiem w bohatera przebywającego... na emeryturze. Po uratowaniu świata, heros zderzył się z brutalną rzeczywistością, w której trzeba zarobić na zwykle życie.

Chcąc zdobyć pieniądze, protagonista zatrudnia się jako przewoźnik transportujący różnego rodzaju dobra, a w wykonywaniu obowiązków pomagają mu użytkownicy. Zabawa polega więc na dostarczaniu rozmaitych przedmiotów - najpierw należy je załadować na wóz, uwzględniając przy tym konieczność zarezerwowania pewnej ilości miejsca na broń.

Ta ostatnia jest zaś niezbędna, bo w podróży można natknąć się wiele niebezpieczeństw. Oczywiście rozwożąc kolejne towary, gracze zarobią pieniądze, które przeznaczyć mogą m.in. na rozwój pojazdu służącego za środek transportu, zwiększajac na przykład jego ładowność.

Wizards and Wagons możecie nabyć z poziomu cyfrowego sklepu Google Play, w którym kosztuje 24,35 zł. Właściciele iUrządzeń mogą oczywiście nadal kupować produkcję za pośrednictwem usługi AppStore, w której wyceniono ją na 4,99 euro.

Wizards and Dragons - pobierz z App Store

Wizards and Dragons - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje