Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wizard Golf RPG jeszcze w tym tygodniu

Reklama

Potwory, czarodziej, lochy… i golf.

Wizard Golf RPG to mocno nietypowa produkcja powstająca w studiu Floor 27 Industries. Gracze wcielą się w niej w czarodzieja, który wyrusza w podróż po podziemiach, zwiedzając kolejne ich poziomy. Po drodze zbierze złoto i inne przedmioty oraz powalczy z mieszkającymi tam potworami. A także pogra… w golfa.

Bo mag poruszać się może tylko według zasad ustalonych w dziedzinie sportu, w której mistrzem jest Tiger Woods. Piłką jest sam główny bohater – aby wydostać się z danej planszy, trzeba więc trafić do dołka. Czyli dziury z drabinką prowadzącą do kolejnego etapu. Za zebrane w międzyczasie kosztowności czarodziej kupi nowy sprzęt, który posłuży do walki z przeciwnikami.

Szalone? Być może. O tym, jak wygląda połączenie RPG-a z golfem, będzie można przekonać się już w najbliższy czwartek – 8 stycznia gra pojawi się w cyfrowym sklepie App Store. Będzie ją można pobrać za darmo, choć w samej produkcji zapewne pojawią się bliżej niesprecyzowane mikropłatności. Poniżej znajdziecie jeden z najnowszych trailerów Wizard Golf RPG.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje