Reklama

Wciel się w dżdżownicę w Caterzillar

Kolorowa platformówka.

Firma Noodlecake dotrzymała słowa. Zgodnie z wcześniej ujawnionymi planami, kilka dni temu na smartfonach oraz tabletach zadebiutowało Caterzillar – najnowszy projekt developerów z niezależnego studia Pixelzapp.

W produkcji gracze wcielają się w Boba – sympatyczną, zieloną dżdżownicę, która rusza z misją uratowania znajdujących się w niebezpieczeństwie przyjaciół. Oczywiście na swojej drodze napotka wiele niebezpieczeństw.

Sama gra jest platformówką, w której protagonista porusza się ślizgając po powierzchni lub skacząc. Na każdym z przygotowanych przez autorów poziomów (jest ich łącznie 32) znalazły się różnego rodzaju pułapki oraz przeciwnicy.

Reklama

W trakcie zabawy należy też gromadzić rozmieszczone w rozmaitych miejscach planszy owoce, które przekładają się na ostateczny wynik punktowy. Sterowanie zostało dostosowane do ekranów dotykowych, ale można też grać korzystając z zewnętrznego kontrolera.

Caterzillar można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcja kosztuje 2,99 euro. Niestety na chwilę obecna nie wiadomo czy tytuł kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z systemem Android. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Caterzillar - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje