Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Warhammer 40,000: Freeblade zawitało na Androida

Reklama

Strzelanka na szynach.

Posiadacze urządzeń z Androidem musieli wykazać się sporą dawką cierpliwości, ale nareszcie się doczekali. Przed weekendem na sprzęt z systemem firmy Google pojawiło się Warhammer 40,000: Freeblade.

Wydana w grudniu ubiegłego roku na iOS produkcja jest strzelanką osadzoną w świecie popularnego bitewniaka, stworzonego przez firmę Games Workshop. Głównym bohaterem jest młody rycerz Imperium, którego rodzina zostaje wymordowana przez siły Chaosu.

Żądny zemsty protagonista dołącza do kosmicznych marines zwanych Dark Angels, od których otrzymuje tytułowego Freeblade’a – potężnego mecha. Gracze nie mają jednak pełnej kontroli nad maszyną – robot porusza się automatycznie, a użytkownicy zajmują się jedynie celowaniem i strzelaniem do pojawiających się wrogów.

Do przejścia jest łącznie czterdzieści misji fabularnych. Nie zabrakło też wielu zadań pobocznych. W grze znalazły się również patrole, w których należy stawić czoła kolejnym falom nadciągających przeciwników.

Warhammer 40,000: Freeblade opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Właściciele iUrządzeń mogą go oczywiście nadal ściągać z usługi AppStore.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry, opublikowany z okazji premiery na Androidzie.

Warhammer 40,000: Freeblade - pobierz z App Store

Warhammer 40,000: Freeblade - pobierz z Google Play

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje